Добредојде, гостин
Корисничко име Лозинка Запомни ме
09 Јан 2014
Новиот дизајн на Tortijada.mk е онлајн ...

Македонски форум на Tortijada.mk

Ова е форумот на Tortijada.mk на македонски јазик. Откако ќе се најавите, можете да поставувате прашања или да давате одговор во соодветните категории и поткатегории.
Правила за користење на форумот и известувања за новости во врска со Tortijada.mk
1 Теми: 5 Одговори admin's Avatar
Последен одговор: Правила за користење ...
од admin
09 Јан 2014 21:09
Често поставувани прашања за Tortijada.mk и одговори на истите.Доколку не најдете одговор, слободни пишете ни' или започнете нова тема
3 Теми: 0 Одговори admin's Avatar
Последен одговор: Како да испратам рец ...
од admin
09 Јан 2014 21:08
Дали имате некој предлог кој сакате да го споделите со нас?
Вашето мислење и предлози се од голема важност за нас. Слободно пишете ни што ви се допаѓа или што би сакале да смениме или додадеме на Tortijada.mk. Само работејќи заедно ќе успееме да го креираме порталот/социјалната мрежа во корисно и интересно катче за дружење.
1 Теми: 3 Одговори 's Avatar
Последен одговор: Нов дизајн прилагоде ...
од
11 Јан 2014 15:50
Овде можете да поставувате прашања за рецептите или да предложите нови. Сепак препорачуваме за испраќање на нови рецепти да ја користите опцијата Споделете рецепт (банер) или Испратете рецепт/совет во Корисничкиот профил.
0 Теми: 1 Одговори Нема теми
Нема форуми во категоријата!

Кој е онлајн

Вкупно корисници онлајн: 0 членови и 315 гости присутни
Легенда:  Администратор Глобален модератор Модератор Суспендиран Корисник Гостин
  • Вкупно пораки: 14 | Вкупно наслови: 5
  • Секции: 2 | Категории: 4
  • Денеска отворени: 0 | Вчера отворени: 0
  • Денешни одговори: 0 | Вчерашни одговори: 0
Time to create page: 0.785 seconds
Од Kunena Forum